SME NA CESTE K ROZHÝBANIU CELÉHO SVETA

Mladá progresívna spoločnosť vytvorená športovými nadšencami. Zameriavame sa na výstavbu ihrísk, určených na cvičenie s vlastnou váhou tela – OCTAGO Parks, v rámci celej Európy.

Chceme ľudí naučiť, že pohyb je pre život taký prirodzený a dôležitý, ako spánok. Doteraz sme zrealizovali 25 ihrísk, na ktorých cvičilo viac ako 5000 ľudí. Tri ihriská stoja v Chorvátsku a jedno v Rakúsku.

Okrem výstavby podporujeme aj rozvoj telesnej kondície na školách a v mestách prostredníctvom seminárov a tréningov –Rozhýb Mesto. Ponúkame tiež možnosť zúčastniť sa aktívnej letnej dovolenky – OCTAGO Camps, v prímorských destináciách.

1st Študentská podnikateľská cena 2015 + prezentácia projektu na svetovom nále v Bangkoku

1st Social Impact Award 2015- cena sympatie

1st Impact Hub Inkubátor (celkovo 140 posudzovaných projektov) 1st Social Impact Award 2015- cena sympatie

TOP 3 v súťaži Junior Achievement- Skvelí mladí podnikatelia 2015

OCTAGO bez cieľov by bolo ako stĺpy bez hrazdy. Celkom zbytočné.“ Ciele sú to, čo nás poháňa vpred, čo nás každý deň motivuje vstať z postele. Bez nich by OCTAGO nebolo tým, čím je dnes.
Spolu chceme:

  • Ukázať ľuďom, že pohyb je rovnako dôležitý ako spánok.

  • Motivovať ľudí k pohybovej aktivite, ktorá nepochybne vedie k fyzickému a mentálnemu zdraviu,

  • Odtrhnúť deti od obrazoviek a sociálnych sietí.

  • Znížiť počet detí, ktoré trpia nadváhou, užívajú drogy alebo majú

  • Nesprávnu životosprávu pomocou cvičenia a aktívneho trávenia voľného času.

  • Mestám a obciam, pre zatraktívnenie a zlepšenie prostredia občanov, ktorí tu môžu tráviť čas cvičením a vytváraním nových priateľstiev.

  • Hotelom, športovým areálom a wellness rezortom, ako rozšírenie ponuky aktivít o moderný štýl cvičenia, ktorý je momentálne najrýchlejšie sa rozvíjajúcim športom.

  • Developerským spoločnostiam a stavebným firmám ako pridaná hodnota pre domy alebo obytné štvrte, vďaka jedinečnosti a využiteľnosti našich konštrukcií, pre rodiny a ľudí so zdravým životným štýlom

Veríme, že aj Vy ste nadšencom zdravého životného štýlu a naše ihriská sú ako stvorené pre Vás. Stretnime sa osobne a nájdime spolu najvhodnejšie riešenie pre Vaše potreby.

SPOJILI SME SILY

 

Sme hrdým partnerom najväčšej asociácie kalisteniky na svete – World Calisthenics Organization pre krajiny: Slovensko, Chorvátsko, Slovinsko, Rakúsko a Poľsko.

Energiu pre náš tím, akcie a súťaže nám dodáva najväčšia sieť predajní v oblasti fitness & zdravého životného štýlu FIT PLUS.
S promo kódom OCTAGO, platí pri nákupe na www.fitplus.sk zľava 10% na celý ponúkaný sortiment doplnkov výživy a fitness.

NÁŠ PROJEKT PODPORILI