Prinášame pohyb do pracovného prostredia

Prinášame pohyb do pracovného prostredia

Pohyb považujeme pre človeka za tak dôležitý ako spánok. V práci trávime veľké množstvo nášho života a našou víziou je pomáhať ľudom v práci zostať fit a produktívni, aby sa po návrate domov ešte vedeli naplno venovať sebe alebo svojej rodine.

Nastavením pracovného prostredia podporujúceho zdravý životný štýl a správnym vzdelávaním vieme dosiahnuť spokojnosť zamestnancov, ich zvýšenú produktivitu a radosť v práci. Toto je samozrejme neoceniteľný benefit aj pre zamestnávateľa.

Na pohybe nám záleží. Naše firemné motto hovorí presne o tom. „Movement matters.“ Sme OCTAGO

Ako to robíme?

Ako mám správne sedieť aby ma nič nebolelo? Aké cviky môžem robiť v office tak, aby som nebol svojim kolegom na smiech a aby boli nenápadné? Ako mám počas práce zostať fit tak, aby som nemusela chodiť po robote do fitka?

Našu spoluprácu s klientami začíname bezplatnou konzultáciou, aby sme porozumeli potrebám firmy a poskytli im služby, ktoré prinesú najviac pridanej hodnoty.

Vždy si necháme od účastníkov našich zdravých workshopov vyplniť feedback formulár aby sme mohli ďalšie služby prispôsobiť na mieru a poskytli klientovi objektívnu spätnú väzbu od svojich ľudí na ich zdravý rozvoj.

Napíšte nám

Čo presne robíme?

  • Pohybové a strečingové workshopy
  • Cvičenie s vlastnou hmotnosťou priamo na pracovisku prispôsobené priestorovým možnostiam
  • Praktické prednášky na správne sedenie a boj so sedavou prácou
  • Predášky na tému zdravej stravy na pracovisku
  • Workshop na prípravu Smoothies spolu s ochutnávkami
  • Dodávka Smoothies priamo do firiem
  • Prenájom prenosných OCTAGO konštrukcií na cvičenie
  • Poradenstvo v nastavení pracovného prostredia pre vybudovanie zdravej firemnej kultúry
  • Pre komplexnejšiu spoluprácu- unikátny rozvojový koncept OCTAGO SmartFit
Chcem ochutnávku pre firmu

VIAC INFO DUŠAN MATUŠKA 0910 132 122

Referencie

Naozaj to boli príjemné workshopy, ktoré motivovali našich zamestnancov k zdravšiemu životnému štýlu. Veľmi oceňujeme pozitívny prístup lektorov, ktorí dokázali vytvoriť uvoľnenú atmosféru plnú zábavy a zároveň nás obohatili svojimi odbornými znalosťami a veľmi ochotne a trpezlivo odpovedali na všetky otázky našich kolegov.

Silvia BodnárováIKEA, HR Generalist

„Office cviky s Dominikou sme si veľmi užili, odvtedy pravidelne v kancelárii cvičíme a chodíme na zdravotné prechádzky po obede. S prístupom celej spoločnosti OCTAGO sme boli veľmi spokojní a určite ich služby využijeme aj v budúcnosti.“

Nikoleta KovácsováCompetence Call Center, Human Resources

Ďakujeme veľmi pekne za zaujímavý a inšpiratívny workshop, ktorého sme sa vďaka Vám mohli zúčastniť u nás v Assecu.

Naši zamestnanci sa mohli veľa pýtať, a preto sa aj veľa dozvedeli o tom, ako by sa mali stravovať, aby sa cítili lepšie. Workshop bol naozaj úspešný a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu !

Natália OgurčákováAsseco Central Europe, a. s., HR Partner

Práca v maloobchode je o službe našim zákazníkom a to znamená, že naše hypermarkety sú každý deň pripravené prinášať ľuďom zážitok z nakupovania. A k tomu potrebujeme perfektne vystavený a doplnený tovar, rýchle obslúženie pri pokladni a vyriešenie akýchkoľvek zákazníckych pripomienok. A aby sme dokázali toto všetko naplniť, potrebujeme aj spokojných zamestnancov. Preto sme sa rozhodli v spolupráci s OCTAGO zorganizovať pre nich workshop Zdravý chrbát, zameraný na správne držanie tela pri sedení, státí a pri dvíhaní bremien. Naše kolegynky a kolegovia si vyskúšali pár praktických cvikov a ocenili individuálny prístup a profesionalitu trénerky. Tím firmy OCTAGO vytvoril priateľskú, ale i súťaživú atmosféru a naši zamestnanci odchádzali s motiváciou pokračovať v cvičení aj v súkromí a využiť poznatky a teóriu z workshopu priamo pri práci.

Zuzana VráblováTesco Stores SR, a.s., Prevádzkový personálny partner

Na interné vzdelávanie kolegov kladieme veľký dôraz. Vyzývame ich, aby jednotlivé prednášky a workshopy vždy kriticky vyhodnotili. Ako málokomu, Dominike z OCTAGO sa podarilo získať od všetkých zúčastnených maximálne bodové skóre vo všetkých hodnotiacich kritériách: dôležitá téma, dobre pripravený vstup, ochota účastníka prakticky to využívať a náklonnosť odporučiť to iným. Vďaka nej i teraz, keď píšem túto referenciu, sa snažím sedieť pri počítači správne.

Pavel HricaNadácia Pontis, Senior Programový Manažér

Workshop o tom ako správne sedieť sa nám veľmi páčil. Oceňujeme aj prístup trénerky Dominiky. Je vidno, že to čo robí ju baví a robí to dobre.

Martin ŠramkoSli.do, Happiness Manager

Ďakujeme za príjemný workshop v našom HydeParku. Veľmi príjemne sme sa s Vami cítili. Páčilo sa nám zapájanie všetkých spoločne do pohybových aktivít, pri ktorých vznikali veselé situácie. Bol to pre nás workshop o ktorom sa už nasledujúci deň rozprávalo, že by sme si ho niekedy radi zopakovali.

Eva LavrincováSlovenská sporiteľňa

"Ďakujeme veľmi veľmi za čas, ktorý ste sa nám venovali a naučili nás, ako si uľahčiť sedenie a chrániť svoje chrbty počas pracovnej doby. Dominika i Cyril sú super mladí ľudia, ktorým sa za 30 min podarilo vysvetliť nám – ako je dôležité a prečo – sa o seba starať a HÝBAŤ SA..."

Oľga NozdrovickáProfesia, Office manager

Cvičiaca zostava od OCTAGO bola veľkým oživením na terase nášho co-workingu. Veľa našich členov si cvičenie na konštrukcii obľúbilo, veľmi sa z nej tešia a používajú ju naplno. Ak chcete svojim zamestnancom dopriať trošku pohybu popri najmä sedavej práci, OCTAGO je super riešenie.

Dušan Duffek0100 Campus, CEO

Včerajšok bol super 🙂 Ďakujeme ešte raz. Mne osobne sa to veľmi páčilo, priniesli ste niečo nové a hlavne malo to pozitívny dopad na ľudí. Veľmi sa mi páčila tá súťaž a že to bolo vo dvojici. Super. Vaše ďalšie projekty musia byť veľmi zaujímavé.

Andrea MajtánováNews & Media Holding, senior HR specialist

"Na konštrukcii od OCTAGO v 0100 Campus som cvičieval pravidelne a už sa teším, kedy sa sem vráti späť! 🙂 Kvalitné hrazdy, pekné prevedenie a oceňujem aj jednoduché prídavné bradlá, takto som si vedel priamo ""v práci"" dať komplexný celotelový tréning, alebo sa iba na 2-3min povešať a vrátiť späť do práce.

Michal DuchoňNeseda, CEO

„Ďakujeme za workshop "Zdravý chrbát!". Spojil nám príjemné s užitočným na našom pracovisku.

Ohlasy od kolegov na workshop, ako aj na lektorku Dominiku boli iba pozitívne.

Veríme, že ľahké ale účelové cvičenia sa stanú denno-dennou súčasťou nášho pracovného dňa.“

Ivana MesárošováHR Executive Assistant, PENTA Investments

Spokojní klienti našich zdravých služieb

Momentky z našich workshopov