články

7 dôvodov, prečo Campom povedať „ÁNO“!

By 17. júla 2017 3 mája, 2019 No Comments

Leto milujeme všetci. Bláznime sa. Užívame si každú chvíľu naplno. Potom ale príde dovolenka a okamžite prepneme na slow-motion. Avšak je to spôsob, ako chceš tráviť svoj freetime toto leto? Nemáš chuť na zmenu? Octago Camps ponúkajú niečo nové. Prečo by si im však mal povedať „ÁNO“?

  • Zoznámiš sa s novými ľuďmi. Možno stretneš svojich budúcich najlepších kamarátov, možno nájdeš toho pravého sparing-partnera na workout tréningy v tvojom meste!
  • Zažiješ nezabudnuteľné zážitky. Morské vlny ťa síce osviežia, ale zaplaví ťa až more zábavy!
  • Pláž už nebude pre teba len miestom, kde sa ráno zložíš a odkiaľ večer odídeš. Pláž sa pre teba stane centrom pohybu, ktorý ťa pohltí. Môžeš očakávať cvičenie na profesionálnej úrovni, vďaka ktorému budeš odchádzať s pocitom zadosťučinenia po hodnotne prežitom dni.
  • Hľadať motiváciu v hot dňoch je asi také ťažké ako nedopriať si hot dog. Nie vždy to ide a chce to veľa sebazaprenia, avšak keď ste v tom viacerí, je to hneď o niečom inom. Dostáva sa ti podpory a tímový duch ťa nakopne takou energiou, že budeš nezastaviteľný!
  • Nemusíš sa báť, že sa stratíš medzi ostatnými, že zostaneš sám a bez pomoci. Chalani z Octago nemajú problém pre teba spraviť hocičo. Venujú sa každému cvičencovi oduševnene a individuálne.
  • Nezáleží na tom, či si začiatočník  alebo hotový profík. A je úplne jedno, aký je tvoj vek. Každý, kto má chuť sa hýbať a je duchom mladý, si príde na svoje!
  • Po celom týždni nielenže odídeš vyrysovanejší a spokojnejší so sebou samým, odnesieš si aj kopec nových poznatkov o zdravom životnom štýle a svojom tele.

Dáme ti viac ako len aktívnu dovolenku. Pohyb pre teba už nebude záťažou navyše, ku ktorej si sa musel doteraz prehovárať. Nastavíme tvoju myseľ na lifestyle, ktorý ti neškodí, ale pomáha. Octago Camps sú prvým krokom k nemu, tak sprav tú zmenu!

Tí, ktorí už krok vpred spravili, nám o Campoch povedali :

Najlepšia aktívna dovolenka plná tréningov, zážitkov, srandy je už, bohužiaľ, za nami. Bola som so skvelou skupinou ľudí ‚zažratou‘ do cvičenia rovnako ako ja. Trikrát za deň sme prostredníctvom kvalitných tréningov vylúčili nespočetné množstvo endorfínov, čo znamenalo stály úsmev. Som šťastná za možnosť absolvovania tohto vzhľadom na môj vek. Veronika,2015

3-fázové tréningy, výborní ľudia, parádna atmosféra a program. Určite 3x lepšie ako klasická dovolenka, cvičíš telo aj myseľ. Výborne na odreagovanie od problémov bežného života a práce.Pavel, 2015

Týždeň nabitý kvalitnými tréningami s úžasnými a podobne naladenými ľuďmi. Oceňujem trénerov, ktorí fakt vedia čo robia a majú nielen praktické ale aj teoretické znalosti o cvičení, strave a zdravom životnom štýle. Ubytovanie 10 m od mora zaistilo, že sme si užili aj poriadnu dovolenku, nielen makačku: ) Peťo,2016