RIG M

CrossFit konštrukcia určená pre funkčné cvičenie, silový a kondičný tréning, vzpieranie a power lifting. Konštrukcia je vhodná do prefesionálnych fitness centier, gymov a posilňovní, ale aj domov na súkromné účely alebo záhradu.

Konštrukcia sa skladá z nosných dierovaných stĺpov, spodných a vrchných priečok, na ktoré je možné kotviť doplnky. Veľkou výhodou týchto power rack staníc, je ich kompaktnosť a všestranné využitie. Poskytuje dokonalý priestor pre tréning drepov a mŕtvych ťahov. Vďaka použitým materiálom má konštrukcia výbornú stabilitu. Konštrukciu je možné zostaviť podľa vlastného výberu.

Vďaka dierovaným stojkám typu SEMI alebo PRO môžete rýchlo meniť rozloženie celej konštrukcie a jednoducho ju rozšíriť o ďalšie komponenty a doplnky. Je vyrobená z masívnych materiálov ktoré zaručujú vysokú stabilitu a dlhú životnosť aj pri intenzívnom používaní. Možnosť prevedenia aj do exteriéru.

RIG M

Konštrukcie RIG sú určené pre silový a kondičný tréning. Sú vhodné pre komerčné a domáce posilňovne.

Ukotvujú sa priamo do zeme pomocou mechanických kotiev. Vďaka dierovaným stojkám môžete rýchlo a jednoducho meniť rozloženie celej konštrukcie, alebo ju doplniť o ďalšie sekcie. Jednoduché je aj premiestňovanie doplnkov na cvičenie ako Dip bars,  J-cups a pod.

Všetky naše výrobky navrhujeme, vyrábame a testujeme v našej výrobnej hale v meste Vranov nad Topľou. Rovnako aj naši dodávatelia sú zo Slovenska a vďaka tomu vieme zaručiť vysokú kvalitu všetkých našich výrobkov

STOJKY

ZÁKLADNÉ
Profil: 80x80mm
Stena: 3mm
Materiál: oceľ
Obmedzený počet dier

SEMI
Profil: 80x80mm
Stena: 3mm
Materiál: oceľ
Stredne husté dierovanie

PRO
Profil: 80x80mm
Stena: 3mm
Materiál: oceľ
Celodierované

POPIS
Výška:
2500 mm
Šírka:
1160 mm
Dĺžka:
1600 mm
Profil:
80x80x3 mm
Kotvenie:
do zeme/nepotrebné
Info:
možnosť zameniť prvky podľa vlastného výberu
Farba:
vzorkovník na stiahnutie TU
Výrobené:
na Slovensku
NAPÍŠTE NÁM