SQUAT STATION

CrossFit konštrukcia určená pre funkčné cvičenie, silový a kondičný tréning, vzpieranie a power lifting. Konštrukcia je vhodná do prefesionálnych fitness centier, gymov a posilňovní, ale aj domov na súkromné účely alebo záhradu.

Konštrukcia sa skladá z nosných dierovaných stĺpov, spodnej podstavy a hrazdy. Veľkou výhodou týchto squat staníc, je ich kompaktnosť a všestranné využitie. Poskytujú dokonalý priestor pre tréning drepov a mŕtvych ťahov. Vďaka použitým materiálom má konštrukcia výbornú stabilitu. Konštrukciu nie je nutné upevňovať do zeme.

Vďaka dierovaným stojkám typu SEMI alebo PRO môžete rýchlo meniť rozloženie celej konštrukcie a jednoducho ju rozšíriť o ďalšie komponenty a doplnky. Je vyrobená z masívnych materiálov ktoré zaručujú vysokú stabilitu a dlhú životnosť aj pri intenzívnom používaní. Možnosť prevedenia aj do exteriéru.

SQUAT STATION

Silové konštrukcie typu SQUAT sú samostatne stojacie klietky, ktoré môžu byť centrálnym bodom Vašej domácej posilňovne alebo fitness centra. S množstvom voliteľných doplnkov a možnosťami prispôsobenia splnia nároky každého športovca. 

Všetky naše výrobky navrhujeme, vyrábame a testujeme v našej výrobnej hale v meste Vranov nad Topľou. Rovnako aj naši dodávatelia sú zo Slovenska a vďaka tomu vieme zaručiť vysokú kvalitu všetkých našich výrobkov

STOJKY

ZÁKLADNÉ
Profil: 80x80mm
Stena: 3mm
Materiál: oceľ
Obmedzený počet dier

SEMI
Profil: 80x80mm
Stena: 3mm
Materiál: oceľ
Stredne husté dierovanie

PRO
Profil: 80x80mm
Stena: 3mm
Materiál: oceľ
Celodierované

POPIS
Výška:
2500 mm
Šírka:
1160 mm
Dĺžka:
1500 mm
Profil:
80x80x3 mm
Kotvenie:
do zeme/nepotrebné
Info:
možnosť zameniť prvky podľa vlastného výberu
Farba:
vzorkovník na stiahnutie TU
Výrobené:
na Slovensku
NAPÍŠTE NÁM