WALL CUSTOM

je na mieru vytváraná konštrukcia typu WALL určená pre funkčné cvičenie, silový a kondičný tréning, vzpieranie a power lifting. Konštrukcia je vhodná do prefesionálnych fitness centier, gymov a posilňovní, ale aj domov na súkromné účely alebo záhradu.

Konštrukcie na mieru vytváramé podľa potrieb zákazníka a taktiež na základe našich odporúční a skúseností aby bola daná konštrukcia plne funkčná. Konštrukcia sa skladá z nosných dierovaných stĺpov, rôznych hrázd a doplnkov.

Vďaka dierovaným stojkám typu SEMI alebo PRO môžete jednoducho rozšíriť danú konštrukciu o ďalšie komponenty a doplnky. Je vyrobená z masívnych materiálov ktoré zaručujú vysokú stabilitu a dlhú životnosť aj pri intenzívnom používaní. Možnosť prevedenia aj do exteriéru.

WALL CUSTOM

Konštrukcie typu WALL sú určené pre silový a kondičný tréning. Ukotvujú sa priamo do zeme a steny. Sú zložené z drepovacích staníc s bočnými hrazdami. Vďaka dierovaným stojkám môžete rýchlo a jednoducho meniť rozloženie celej konštrukcie alebo ju doplniť o ďalšie sekcie. Svoje miesto si nájdu aj v rohoch miestností.

Všetky naše výrobky navrhujeme, vyrábame a testujeme v našej výrobnej hale v meste Vranov nad Topľou. Rovnako aj naši dodávatelia sú zo Slovenska a vďaka tomu vieme zaručiť vysokú kvalitu všetkých našich výrobkov.

STOJKY

ZÁKLADNÉ
Profil: 80x80mm
Stena: 3mm
Materiál: oceľ
Obmedzený počet dier

SEMI
Profil: 80x80mm
Stena: 3mm
Materiál: oceľ
Stredne husté dierovanie

PRO
Profil: 80x80mm
Stena: 3mm
Materiál: oceľ
Celodierované

POPIS
Výška:
2350 – 3200 mm
Šírka:
1160 – x mm
Dĺžka:
1160 – x mm
Profil:
80x80x3 mm
Kotvenie:
do zeme/nepotrebné
Info:
možnosť zameniť prvky podľa vlastného výberu
Farba:
vzorkovník na stiahnutie TU
Výrobené:
na Slovensku
NAPÍŠTE NÁM