WALL S

je konštrukcia určená pre funkčné cvičenie, silový a kondičný tréning, vzpieranie a power lifting. Konštrukcia je vhodná do prefesionálnych fitness centier, gymov a posilňovní, ale aj domov na súkromné účely alebo záhradu.

Konštrukcia sa skladá z nosných dierovaných stĺpov, hrázd a rôznych doplnkov. Veľkou výhodou týchto wall staníc, je ich kompaktnosť a všestranné využitie. Poskytuje dokonalý priestor pre tréning drepov a mŕtvych ťahov. Vďaka použitým materiálom má konštrukcia výbornú stabilitu. Konštrukciu je možné zostaviť podľa vlastného výberu.

Konštrukcia je vyrobená z masívnych materiálov, ktoré zaručujú vysokú stabilitu a dlhú životnosť aj pri intenzívnom používaní. Možnosť prevedenia aj do exteriéru.

WALL S

Konštrukcie typu WALL sú určené pre silový a kondičný tréning. Ukotvujú sa priamo do zeme a steny. Sú zložené z drepovacích staníc s bočnými hrazdami. Vďaka dierovaným stojkám môžete rýchlo a jednoducho meniť rozloženie celej konštrukcie alebo ju doplniť o ďalšie sekcie. Svoje miesto si nájdu aj v rohoch miestností.

Všetky naše výrobky navrhujeme, vyrábame a testujeme v našej výrobnej hale v meste Vranov nad Topľou. Rovnako aj naši dodávatelia sú zo Slovenska a vďaka tomu vieme zaručiť vysokú kvalitu všetkých našich výrobkov.

STOJKY

ZÁKLADNÉ
Profil: 80x80mm
Stena: 3mm
Materiál: oceľ
Obmedzený počet dier

SEMI
Profil: 80x80mm
Stena: 3mm
Materiál: oceľ
Stredne husté dierovanie

PRO
Profil: 80x80mm
Stena: 3mm
Materiál: oceľ
Celodierované

POPIS
Výška:
2500 mm
Šírka:
1160 mm
Dĺžka:
1580 mm
Profil:
80x80x3 mm
Kotvenie:
do zeme + do steny
Info:
možnosť zameniť prvky podľa vlastného výberu
Farba:
vzorkovník na stiahnutie TU
Výrobené:
na Slovensku
NAPÍŠTE NÁM