články

OCTAGO Camps

By 2. júna 2017 3 júla, 2017 No Comments

Dovolenkuj INAK!

Leto. Slnko. Voda. Spája sa s nimi všetko príjemné. Spája sa s nimi dovolenka. Ležanie na pláži. Opaľovanie. Vyvaľovanie. Plávanie v mori. Klasika. Je však spôsob, ako dodať oddychu fresh nádych.

Len oddychovať už nie je IN. Novodobým trendom je aktívne prežitie voľného času pri mori, ktoré attackuje nielen ducha, ale aj telo.
Jedným z projektov, ktorý ponúka takúto dovolenku, je OCTAGO CAMPS. Tím super ľudí, medzi ktorých rýchlo a rád zapadneš, sa ti stane partiou na týždeň pri mori v Chorvátsku. Bohatý každodenný program v sebe zahŕňa cvičenie s vlastnou váhou. Je to moderný spôsob posilňovania svalstva odporom, ktorý je vytváraný samotnou hmotnosťou tela. Je to challenge, ktorý ťa zocelí a ukáže kam až siahajú tvoje limity. Uvidíš, čo sa v tebe skrýva a ako ďaleko si až schopný zájsť v rámci svojich možností a schopností.
Veľké plus, ktoré dodáva dovolenke dávku odbornosti, je prítomnosť trénerov, ktorí sa starajú o správne prevedenie cvikov. Zároveň ti poskytujú cenné rady a poznatky o cvičení, ktoré v budúcnosti rozhodne oceníš.

Nie je to však len o cvičení, je to aktívny relax s partiou ľudí, s ktorými sa zabávaš na pláži, s ktorými zdieľaš zážitky a vďaka ktorým sa vrátiš domov fresh a plný energie do ďalších dní. Tak naber   odvahu, hecni sa a prihlás sa na OCTAGO CAMPS!

Viac info nájdeš tu.

Pozri si aftermovie z posledného campu!