LAVIČKA + REBRÍK + BRADLÁ + 2 HRAZDY

Vonkajší prvok na cvičenie s vlastnou hmotnosťou alebo vonkajšie posilňovacie zariadenie, určené pre silový a kondičný tréning. Využitie najmä pre širokú verejnosť, mládež od 15 rokov a dospelé osoby.

Konštrukcia je určená pre street workout, fitness a freestyle. Skladá sa z dvoch hrázd v rôznej výškovej úrovni, bradiel, vertikálneho rebríka a šikmej lavičky. Poskytuje priestor pre takmer všetky cviky hornej partie tela. Pod konštrukciou je nutná dopadová plocha.

QR kódy spojené s aplikáciou, najnovšie použité technológie vo výrobnom procese, výroba na Slovensku v spolupráci so slovenskými dodávateľmi, TÜV SÜD certifikát podľa európskej normy STN EN 16630:2015 a desiatky realizácií nás radí medzi popredných výrobcov workout zostáv v strednej Európe.

QR KÓDY
Na konštrukcii sú umiestnené QR kódy pre prístup do aplikácie s ukážkami cvikov.

TECHNOLÓGIE
Dlhoročný vývoj zaručuje vysokú kvalitu, jedinečný dizajn a maximálnu funkčnosť.

VÝROBA
Navrhnuté a vyrobené na Slovensku. Všetky výrobky testujeme v našej výrobnej hale.

CERTIFIKÁT
Naše konštrukcie sú certifikované medzinárodnou spoločnosťou podľa európskej normy.

POPIS

Zostava sa skladá z dvoch hrázd v rôznej výške, bradiel, vertikálneho rebríka a šikmej lavičky. Hrazdy dlhé 1300mm sú umiestnené vo výške 2300mm a 2000mm. Bradlá sú 1300mm vysoké a 1300mm dlhé. Konštrukcia je vhodná ako doplnok k Monkey bars alebo k väčším zostavám, ale môže slúžiť aj ako samostatná zostava.

Špecifikácia:

  • Maximálna výška pádu: 2400mm
  • Rozmery d. plochy: 3332 x 2732mm
  • D. plocha: riečny štrk, liaty tartan, gumená dlažba, kôra
  • Výrobca: OCTAGO CORPORATION j.s.a.
  • Certifikované: TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Dokumenty na stiahnutie:

DAJME VECI DO POHYBU