PRÍZEMNÉ BRADLÁ

Vonkajší prvok na cvičenie s vlastnou hmotnosťou alebo vonkajšie posilňovacie zariadenie, určené pre silový a kondičný tréning. Využitie najmä pre širokú verejnosť, mládež od 15 rokov a dospelé osoby.

Konštrukcia je určená pre street workout, fitness a freestyle. Ide o prízemné bradlá, ktoré slúžia na precvičenie hornej partie tela, konkrétne prsných svalov. Táto konštrukcie je taktiež určená na robenie cvikov ako je stojka, planche, v-sit. Na svoje si prídu hlavne dospelí. Vďaka použitým materiálom má konštrukcia výbornú stabilitu. Pod konštrukciou nie je nutná dopadová plocha.

QR kódy spojené s aplikáciou, najnovšie použité technológie vo výrobnom procese, výroba na Slovensku v spolupráci so slovenskými dodávateľmi, TÜV SÜD certifikát podľa európskej normy STN EN 16630:2015 a desiatky realizácií nás radí medzi popredných výrobcov workout zostáv v strednej Európe.

QR KÓDY
Na konštrukcii sú umiestnené QR kódy pre prístup do aplikácie s ukážkami cvikov.

TECHNOLÓGIE
Dlhoročný vývoj zaručuje vysokú kvalitu, jedinečný dizajn a maximálnu funkčnosť.

VÝROBA
Navrhnuté a vyrobené na Slovensku. Všetky výrobky testujeme v našej výrobnej hale.

CERTIFIKÁT
Naše konštrukcie sú certifikované medzinárodnou spoločnosťou podľa európskej normy.

POPIS

Prízemné bradlá dĺžky 1200mm a výšky 400mm. Slúžia ako doplnok na precvičenie hornej časti tela, najmä na robenie cvikov ako je klik, stojka, planche, v-sit. Vďaka nižšej kritickej výške pádu nie je pod túto konštrukciu nutná dopadová plocha.

Špecifikácia:

  • Maximálna výška pádu: 400mm
  • Rozmery d. plochy: 4200 x 3600mm
  • D. plocha: riečny štrk, liaty tartan, gumená dlažba, kôra
  • Výrobca: OCTAGO CORPORATION j.s.a.
  • Certifikované: TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Dokumenty na stiahnutie:

DAJME VECI DO POHYBU