BRADLÁ NA STĹPOCH

Vonkajší prvok na cvičenie s vlastnou hmotnosťou alebo vonkajšie posilňovacie zariadenie, určené pre silový a kondičný tréning. Využitie najmä pre širokú verejnosť, mládež od 15 rokov a dospelé osoby.

Konštrukcia je určená pre street workout, fitness a freestyle. Ide o dvoje bradlá v rôznych výškach, ktoré slúžia na precvičenie hornej partie tela, konkrétne prsných svalov. Táto konštrukcia je primárne určená na robenie cvikov ako je bradlový klik, stojka, planche, v-sit a freestyle cviky. Vďaka použitým materiálom má konštrukcia výbornú stabilitu. Pod konštrukciou je nutná dopadová plocha.

QR kódy spojené s aplikáciou, najnovšie použité technológie vo výrobnom procese, výroba na Slovensku v spolupráci so slovenskými dodávateľmi, TÜV SÜD certifikát podľa európskej normy STN EN 16630:2015 a desiatky realizácií nás radí medzi popredných výrobcov workout zostáv v strednej Európe.

QR KÓDY
Na konštrukcii sú umiestnené QR kódy pre prístup do aplikácie s ukážkami cvikov.

TECHNOLÓGIE
Dlhoročný vývoj zaručuje vysokú kvalitu, jedinečný dizajn a maximálnu funkčnosť.

VÝROBA
Navrhnuté a vyrobené na Slovensku. Všetky výrobky testujeme v našej výrobnej hale.

CERTIFIKÁT
Naše konštrukcie sú certifikované medzinárodnou spoločnosťou podľa európskej normy.

POPIS

Dvoje bradlá dĺžky 1500mm, vysoké 1100mm a 1300mm. Slúžia ako konštrukcia na precvičenie hornej časti tela, najmä na robenie cvikov ako je bradlový klik, stojka, planche, v-sit a freestyle cvikov.

Špecifikácia:

  • Maximálna výška pádu: 1300mm
  • Rozmery d. plochy: 6090 x 3690mm
  • D. plocha: riečny štrk, liaty tartan, gumená dlažba, kôra
  • Výrobca: OCTAGO CORPORATION j.s.a.
  • Certifikované: TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Dokumenty na stiahnutie:

DAJME VECI DO POHYBU