INFORMAČNÁ TABUĽA

Vonkajší prvok, ako povinný doplnok ku každej workout zostave, ktorý obsahuje prevádzkový poriadok a obrázoky cvikov pre rozcvičku, tréning a strečing.

Konštrukcia je určená pre street workout, fitness a freestyle. Skladá sa z nosného stĺpu, rámu a dvoch farebne potlačených tabúľ v rozmere A1. Grafika obsahuje logo a informácie o investorovi, prevádzkový poriadok rozpísaný v bodoch, čísla pre záchranné zložky a pitkogramy cvikov pre workout.  Vďaka použitým materiálom má konštrukcia výbornú stabilitu. Rám tabule je možné umiestniť na akúkoľvek inú zostavu, nemusí stáť samostatne. Pod konštrukciou nie je nutná dopadová plocha.

QR kódy spojené s aplikáciou, najnovšie použité technológie vo výrobnom procese, výroba na Slovensku v spolupráci so slovenskými dodávateľmi, TÜV SÜD certifikát podľa európskej normy STN EN 16630:2015 a desiatky realizácií nás radí medzi popredných výrobcov workout zostáv v strednej Európe.

QR KÓDY
Na konštrukcii sú umiestnené QR kódy pre prístup do aplikácie s ukážkami cvikov.

TECHNOLÓGIE
Dlhoročný vývoj zaručuje vysokú kvalitu, jedinečný dizajn a maximálnu funkčnosť.

VÝROBA
Navrhnuté a vyrobené na Slovensku. Všetky výrobky testujeme v našej výrobnej hale.

CERTIFIKÁT
Naše konštrukcie sú certifikované medzinárodnou spoločnosťou podľa európskej normy.

POPIS

Informačná tabuľa, zostavená z dvoch farebne potlačených tabúľ formátu A1. Obsahujú prevádzkový poriadok, ktorý je povinnosťou podľa normy a ilustrácie cvikov pre užívateľov ihriska. Informačná tauľa sa dá rozšíriť o viac ďalší rám obsahujúci ďalšie 2 potlačené tabule. Rám je možné osadiť na ktorúkoľvek zostavu.

Špecifikácia:

  • Výrobca: OCTAGO CORPORATION j.s.a.
  • Certifikované: TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Dokumenty na stiahnutie:

DAJME VECI DO POHYBU