ŠIKMÁ LAVIČKA

Vonkajší prvok na cvičenie s vlastnou hmotnosťou alebo vonkajšie posilňovacie zariadenie, určené pre silový a kondičný tréning. Využitie najmä pre širokú verejnosť, mládež od 15 rokov a dospelé osoby.

Šikmá lavička je určená pre precvičenie brušných svalov. Taktiež môže slúžiť ako pomôcka pri iných cvikov. Tieto lavičky sa väčšinou pridávajú ku konštrukciám. Drevené časti sú tlakovo impregnované a následne povrchovo ošetrené, čo výrazne predlžuje životnosť dreva. Pod konštrukciou nie je nutná dopadová plocha. 

QR kódy spojené s aplikáciou, najnovšie použité technológie vo výrobnom procese, výroba na Slovensku v spolupráci so slovenskými dodávateľmi, TÜV SÜD certifikát podľa európskej normy STN EN 16630:2015 a desiatky realizácií nás radí medzi popredných výrobcov workout zostáv v strednej Európe.

QR KÓDY
Na konštrukcii sú umiestnené QR kódy pre prístup do aplikácie s ukážkami cvikov.

TECHNOLÓGIE
Dlhoročný vývoj zaručuje vysokú kvalitu, jedinečný dizajn a maximálnu funkčnosť.

VÝROBA
Navrhnuté a vyrobené na Slovensku. Všetky výrobky testujeme v našej výrobnej hale.

CERTIFIKÁT
Naše konštrukcie sú certifikované medzinárodnou spoločnosťou podľa európskej normy.

POPIS

Šikmá lavička určená pre precvičenie brušných svalov. Taktiež môže slúžiť ako pomôcka pri iných cvikov. Tieto lavičky sa väčšinou pridávajú ku konštrukciám. Drevené časti sú tlakovo impregnované a následne povrchovo ošetrené, čo výrazne predlžuje životnosť dreva. Šikmá lavička je vhodná ako doplnok k väčším konštrukciám. 

Špecifikácia:

  • Maximálna výška pádu: –
  • Rozmery d. plochy: 3450 x 3042mm
  • D. plocha: riečny štrk, liaty tartan, gumená dlažba, kôra
  • Výrobca: OCTAGO CORPORATION j.s.a.
  • Certifikované: TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Dokumenty na stiahnutie:

DAJME VECI DO POHYBU