SAMOSTATNÁ HRAZDA

Vonkajší prvok na cvičenie s vlastnou hmotnosťou alebo vonkajšie posilňovacie zariadenie, určené pre silový a kondičný tréning. Využitie najmä pre širokú verejnosť, mládež od 15 rokov a dospelé osoby.

Konštrukcia je určená pre street workout, fitness a freestyle. Skladá sa zo samostatnej hrazdy vo výške 2400mm. Poskytuje priestor pre
akrobatické cviky a taktiež slúži na dynamické cviky vykonávané na hrazde. Na svoje si prídu hlavne vyznávači freestyle. Vďaka použitým materiálom má konštrukcia výbornú stabilitu. Pod konštrukciou je nutná dopadová plocha.

QR kódy spojené s aplikáciou, najnovšie použité technológie vo výrobnom procese, výroba na Slovensku v spolupráci so slovenskými dodávateľmi, TÜV SÜD certifikát podľa európskej normy STN EN 16630:2015 a desiatky realizácií nás radí medzi popredných výrobcov workout zostáv v strednej Európe.

QR KÓDY
Na konštrukcii sú umiestnené QR kódy pre prístup do aplikácie s ukážkami cvikov.

TECHNOLÓGIE
Dlhoročný vývoj zaručuje vysokú kvalitu, jedinečný dizajn a maximálnu funkčnosť.

VÝROBA
Navrhnuté a vyrobené na Slovensku. Všetky výrobky testujeme v našej výrobnej hale.

CERTIFIKÁT
Naše konštrukcie sú certifikované medzinárodnou spoločnosťou podľa európskej normy.

POPIS

Samostatná hrazda vo výške 2400mm, dlhá 1400mm. Hrazdu je možné predĺžiť až na 1900mm. Poskytuje priestor pre akrobatické cviky a taktiež slúži na dynamické cviky vykonávané na hrazde. Na svoje si prídu hlavne vyznávači freestyle. Samostatná hrazda je vhodná ako doplnok k väčším konštrukciám, ale môže byť použitá ako aj ako samostatná zostava.

Špecifikácia:

  • Maximálna výška pádu: 2400mm
  • Rozmery d. plochy: 4500 x 4200mm
  • D. plocha: riečny štrk, liaty tartan, gumená dlažba, kôra
  • Výrobca: OCTAGO CORPORATION j.s.a.
  • Certifikované: TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Dokumenty na stiahnutie:

DAJME VECI DO POHYBU