HUMAN FLAG HRAZDA

Vonkajší prvok na cvičenie s vlastnou hmotnosťou alebo vonkajšie posilňovacie zariadenie, určené pre silový a kondičný tréning. Využitie najmä pre širokú verejnosť, mládež od 15 rokov a dospelé osoby.

Konštrukcia je určená pre street workout, fitness a freestyle. Ide o vertikálne bradlo, ktoré slúži na uchytenie cvičebných pomôcok, ako gumový expander alebo na precvičenie špeciálneho cviku “human flag”. Vďaka použitým materiálom má konštrukcia výbornú stabilitu. Konštrukcia je vhodná ako doplnok k Monkey bars alebo k väčším zostavám. Pod konštrukciou je nutná dopadová plocha.

QR kódy spojené s aplikáciou, najnovšie použité technológie vo výrobnom procese, výroba na Slovensku v spolupráci so slovenskými dodávateľmi, TÜV SÜD certifikát podľa európskej normy STN EN 16630:2015 a desiatky realizácií nás radí medzi popredných výrobcov workout zostáv v strednej Európe.

QR KÓDY
Na konštrukcii sú umiestnené QR kódy pre prístup do aplikácie s ukážkami cvikov.

TECHNOLÓGIE
Dlhoročný vývoj zaručuje vysokú kvalitu, jedinečný dizajn a maximálnu funkčnosť.

VÝROBA
Navrhnuté a vyrobené na Slovensku. Všetky výrobky testujeme v našej výrobnej hale.

CERTIFIKÁT
Naše konštrukcie sú certifikované medzinárodnou spoločnosťou podľa európskej normy.

POPIS

Human flag hrazda – vertikálne bradlo, ktoré slúži na uchytenie cvičebných pomôcok, ako gumový expander alebo na precvičenie špeciálneho cviku “human flag”. Táto konštrukcie môže taktiež slúžiť aj ako pomocné madlo pri výstupe na rebríky alebo vyššie hrazdy. Tento prvok je potrebné kombinovať s väčšími zostavami, napríklad Monkey bars alebo inými zostavami.

Špecifikácia:

  • Maximálna výška pádu: 2400mm
  • Rozmery d. plochy: 2100 x 2100mm
  • D. plocha: riečny štrk, liaty tartan, gumená dlažba, kôra
  • Výrobca: OCTAGO CORPORATION j.s.a.
  • Certifikované: TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Dokumenty na stiahnutie:

DAJME VECI DO POHYBU