SAMOSTATNÁ SNAKE HRAZDA

Vonkajší prvok na cvičenie s vlastnou hmotnosťou alebo vonkajšie posilňovacie zariadenie, určené pre silový a kondičný tréning. Využitie najmä pre širokú verejnosť, mládež od 15 rokov a dospelé osoby.

Konštrukcia je určená pre street workout, fitness a freestyle. Ide o zvlnenú hrazdu, ktorá slúži na príťahy neutrálnym úchopom. Poskytuje tak alternatívu ku klasickému úchopu podhmatom alebo nadhmatom. Táto konštrukcia môže taktiež slúžiť aj ako klasická hrazda a zároveň ako jednoduché bradlá. Pod konštrukciou je nutná dopadová plocha.

QR kódy spojené s aplikáciou, najnovšie použité technológie vo výrobnom procese, výroba na Slovensku v spolupráci so slovenskými dodávateľmi, TÜV SÜD certifikát podľa európskej normy STN EN 16630:2015 a desiatky realizácií nás radí medzi popredných výrobcov workout zostáv v strednej Európe.

QR KÓDY
Na konštrukcii sú umiestnené QR kódy pre prístup do aplikácie s ukážkami cvikov.

TECHNOLÓGIE
Dlhoročný vývoj zaručuje vysokú kvalitu, jedinečný dizajn a maximálnu funkčnosť.

VÝROBA
Navrhnuté a vyrobené na Slovensku. Všetky výrobky testujeme v našej výrobnej hale.

CERTIFIKÁT
Naše konštrukcie sú certifikované medzinárodnou spoločnosťou podľa európskej normy.

POPIS

Ide o zvlnenú hrazdu, ktorá slúži na príťahy neutrálnym úchopom. Hrazda je dlhá 1400mm a je umiestnená vo výške 2400mm Tento typ hrazdy poskytuje alternatívu ku klasickému úchopu podhmatom alebo nadhmatom. Táto konštrukcia je vhodná ako doplnok k väčším konštrukciám, ale môže byť použitá ako aj ako samostatná zostava.

Špecifikácia:

  • Maximálna výška pádu: 2400mm
  • Rozmery d. plochy: 4500 x 4200mm
  • D. plocha: riečny štrk, liaty tartan, gumená dlažba, kôra
  • Výrobca: OCTAGO CORPORATION j.s.a.
  • Certifikované: TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Dokumenty na stiahnutie:

DAJME VECI DO POHYBU