URBAN F1

Modelová zostava URBAN F1, určená pre obce, mestá a rezorty. Využitie najmä pre širokú verejnosť, mládež od 15 rokov a dospelé osoby. Výhodou tejto zostavy je komplexnosť a dlhšie hrazdy, určené na freestyle. Je zostavená aby vyhovovala štandardom workout súťaží.

Konštrukcia je určená pre street workout, fitness a freestyle. Skladá sa z rúčkovacieho rebríka, dvojice dlhých (1800mm) hrázd, trojice bradiel a vertikálneho rebríku. Ide o komplexnú zostavu, ktorú sme navrhli na základe naších skúseností s cieľom uspokojiť potreby všetkých používateľov tohto ihriska na cvičenie s vlastnou váhou tela. 

QR kódy spojené s aplikáciou, najnovšie použité technológie vo výrobnom procese, výroba na Slovensku v spolupráci so slovenskými dodávateľmi, TÜV SÜD certifikát podľa európskej normy STN EN 16630:2015 a desiatky realizácií nás radí medzi popredných výrobcov workout zostáv v strednej Európe.

QR KÓDY
Na konštrukcii sú umiestnené QR kódy pre prístup do aplikácie s ukážkami cvikov.

TECHNOLÓGIE
Dlhoročný vývoj zaručuje vysokú kvalitu, jedinečný dizajn a maximálnu funkčnosť.

VÝROBA
Navrhnuté a vyrobené na Slovensku. Všetky výrobky testujeme v našej výrobnej hale.

CERTIFIKÁT
Naše konštrukcie sú certifikované medzinárodnou spoločnosťou podľa európskej normy.

POPIS

Táto zostava sa skladá z horizontálneho a vertikálneho rebríka, dvojice hrázd dlžky 1800mm, trojice bradiel na stĺpoch a závesu na kruhy/lano/mech. Hrazdy sú umiestnené v rozdielnych výškach 2200mm a 2000mm. Trojica bradiel je dlhá 1500mm umiestnených vo výške 1300mm. Ide o komplexnú zostavu vhodnú do obce/mesta/rezortu, na ktorej naraz dokáže komfortne cvičiť 15 ľudí.

K tejto modelovej zostave odporúčame aj našu informačnú tabuľu, na ktorej je zobrazený prevádzkový poriadok daného ihriska, QR-kód s odkazom do edukačnej aplikácie, grafické znázornenie rozvičky pre cvičencov. Na tabuli je voľné miesto na umiestnenie Vášho loga/erbu obce.

Špecifikácia:

  • Maximálna výška pádu: 2400mm
  • Rozmery d. plochy: 8200 x 7600mm
  • D. plocha: riečny štrk, liaty tartan, gumená dlažba, kôra
  • Výrobca: OCTAGO CORPORATION j.s.a.
  • Certifikované: TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Dokumenty na stiahnutie:

  • Technický list
  • PDF
  • DWG – na vyžiadanie mailom
DAJME VECI DO POHYBU