URBAN M2

Modelová zostava URBAM M2, určená pre obce, mestá a rezorty. Využitie najmä pre širokú verejnosť, mládež od 15 rokov a dospelé osoby.

Konštrukcia je určená pre street workout, fitness a freestyle. Skladá sa modifikácií MONKEY BAR + REBRÍK + 5 HRÁZD, NÍZKY ŠTVOREC HRÁZD, VYSOKÉ BRADLÁ a PRÍZEMNÉ BRADLÁ. Ide o komplexnú zostavu, ktorú sme navrhli na základe naších skúseností s cieľom uspokojiť potreby všetkých používateľov tohto ihriska na cvičenie s vlastnou váhou tela. 

QR kódy spojené s aplikáciou, najnovšie použité technológie vo výrobnom procese, výroba na Slovensku v spolupráci so slovenskými dodávateľmi, TÜV SÜD certifikát podľa európskej normy STN EN 16630:2015 a desiatky realizácií nás radí medzi popredných výrobcov workout zostáv v strednej Európe.

QR KÓDY
Na konštrukcii sú umiestnené QR kódy pre prístup do aplikácie s ukážkami cvikov.

TECHNOLÓGIE
Dlhoročný vývoj zaručuje vysokú kvalitu, jedinečný dizajn a maximálnu funkčnosť.

VÝROBA
Navrhnuté a vyrobené na Slovensku. Všetky výrobky testujeme v našej výrobnej hale.

CERTIFIKÁT
Naše konštrukcie sú certifikované medzinárodnou spoločnosťou podľa európskej normy.

POPIS

Táto zostava sa skladá z horizontálneho a vertikálneho rebríka. Rerbíky sú doplnené trojicou hrázd dlhých 1100mm a šesticou hrázd dlhých 1500mm Hrazdy sú umiestnené v rozdielnych výškach. Zostava je doplnená dvojicou bradiel dlhých 1800mm umiestnených vo výške 1300mm. Zostavú dotvárajú prízemné bradlá dlhé 1200mm. Ide o komplexnú zostavu vhodnú do obce/mesta/rezortu, na ktorej naraz dokáže komfortne cvičiť 16 ľudí.

K tejto modelovej zostave odporúčame aj našu informačnú tabuľu, na ktorej je zobrazený prevádzkový poriadok daného ihriska, QR-kód s odkazom do edukačnej aplikácie, grafické znázornenie rozvičky pre cvičencov. Na tabuli je voľné miesto na umiestnenie Vášho loga/erbu obce.

Špecifikácia:

  • Maximálna výška pádu: 2400mm
  • Rozmery d. plochy: 9200 x 7700mm
  • D. plocha: riečny štrk, liaty tartan, gumená dlažba, kôra
  • Výrobca: OCTAGO CORPORATION j.s.a.
  • Certifikované: TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Dokumenty na stiahnutie:

  • Technický list
  • PDF
  • DWG – na vyžiadanie mailom
DAJME VECI DO POHYBU